Користувацький вхід

Можливості використання в навчальній діяльності при підготовці фінансистів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Тема заняття: Облік результатів виконання кошторису

Мета проведення: показати методику застосування інформаційно-комунікаційних технологій при проведенні заняття з облікових дисциплін та їх вплив на підвищення активації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Навчальна мета: Ознайомити студентів з порядком проведення річних заключних оборотів, визначенням результатів виконання кошторису та відображенням їх результатів у звітності

Виховна мета : Виховати почуття важливості набутих знань для майбутніх спеціалістів, прагнення до досконалого оволодіння матеріалом для застосування в майбутній професії. Розвивати зацікавленість у вивчені обліку у бюджетних установах.

Хід заняття.

1. Організаційний момент.
- перевірка готовності аудиторії.
- перевірка присутності студентів та їх готовність до заняття

2. Актуалізація опорних знань.
Тестовий контроль знань по темі № 10 - 4 варіанти
Бюджетні установи створені та функціонують з метою забезпечення виконання функцій держави. Фінансування їх діяльності відбувається за рахунок бюджетних коштів.
Оскільки бюджетні ресурси обмежені, то для ефективної діяльності бюджетних установ необхідним є визначення вартості ресурсів, необхідних для їх нормального функціонування.
Разом з тим, потрібно оцінювати можливі джерела покриття видатків для забезпечення діяльності бюджетних установ.
Планові показники доходів і видатків визначаються в результаті проведення аналітичних розрахунків і знаходять узагальнення в плановому документі. Цей документ фактично виступає дозволом, яким бюджетній установі надаються повноваження отримувати й розпоряджатися коштами, які будуть виділені з бюджету або ж отримані нею в результаті надання певних послуг.
В якому документі це все відображається?

3. Оголошення теми і мети
Тема заняття: Облік результатів виконання кошторису
Мета: Ознайомити студентів з порядком проведення річних заключних оборотів, визначенням результатів виконання кошторису та відображенням їх результатів у звітності
4. Мотивація навчальної діяльності.
1) Розкрити поняття кошторису
2) Які види кошторису ви знаєте?
3) З яких частин складається форма кошторису?
4) Хто затверджує форму кошторису доходів і видатків бюджетних установ?
5) На які розділи поділяється доходна та видаткова частини кошторису?
6) Що являє собою загальний фонд?
7) Що являє собою спеціальний фонд?
8) З якою періодичність визначається результат виконання кошторису?

Автор: 

Корнієнко Антоніна Петрівна, викладач облікових дисциплін Таращанського державного технічного та економіко - правового коледжу

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі