Користувацький вхід

Презентація «Історичний коментар до повісті І.Франка «Захар Беркут»»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Сорока Галина Петрівна
учитель української мови та літератури

Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Донецької області

Громадянське виховання на уроках української літератури

Презентація «Історичний коментар до повісті І.Франка «Захар Беркут»»

Мультимедійну презентацію «Історичний коментар до повісті І.Франка «Захар Беркут»» підготовлено для позакласної роботи з метою ознайомити учнів з історичними постатями, географічними назвами, які згадуються у повісті, та викликати інтерес до пошукової роботи.

Презентація містить матеріали з історії рідного краю, обширний картографічний матеріал, ілюстративні і текстові матеріали інформаційно-пізнавального характеру, що мають на меті зацікавити учнів історичною минувшиною, спонукати до краєзнавчої роботи, ознайомити з архітектурними та археологічними пам’ятками України.
Презентація може бути використана учнями для самостійного перегляду, а також як приклад для самостійної групової роботи над аналогічними проектами.

Тривалість демонстрації 7 хвилин.ї

Оригінал презентації знаходиться на персональному сайті автора: ukrmova.dn.ua

Пов'язані сторінки: 

Хотілося б звернути увагу на використану інтерактивну технологію "Історичний коментар".
Технологія надає великі можливості для зацікавлення учнів у вивченні матеріалу, розширенні власних знань на перетині наук та галузей знань. Історичне коментування лише одного-єдиного терміну з літературного твору може вилитися в справжнє захоплююче дослідження.
До речі, спочатку було реалізовано саму ідею, і лише згодом, за кілька днів, з'явилася вдала назва цієї презентації і технології.

Презентація створена кілька років тому.
Скористався пошуком в Гуглі та Яндексі.

Схоже на те, що "історичний коментар", як інтерактивну технологію навчання ніхто не використовує. А якщо використовує, то своїх та учнівських робіт не оприлюднює.

Це ще раз підтверджує необхідність створення інтернет-ресурсів для обміну методичними матеріалами, розробками уроків, накопиченим досвідом.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі