Користувацький вхід

Методична розробка практичного заняття за темою «Гроші у житті людей» з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Проведення практичного заняття за темою «Гроші у житті людей» зі студентами спеціальності «Економіка підприємства» дозволяє сформувати у студентів практичні вміння і навички щодо використання іноземної мови у професійній діяльності та виховати зацікавленість студентів до вивчення іноземної мови з метою доступу до сучасних іноземних технологій та інвестицій.
Впровадження ігрового методу дозволяє підвищити рівень практичного володіння іноземною мовою при виконання студентами ролі працівників банку та його клієнтів і формує комунікативні навички необхідні для майбутньої професійної діяльності. Метод проектів формує загально-професійні компетенції студентів. Працюючи над проектами, студенти отримують базові уявлення про історію виникнення грошей, про валюти іноземних країн та про національні гроші України. Данний метод дає можливість сформувати у них навички здобувати знання самостійно, застосовувати їх для розв’язання нових пізнавальних завдань.

Автор: 

Довгаль Ірина Анатоліївна
викладач іноземної мови
Краматорського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі