Користувацький вхід

Комплексні програми сюжетно-рольових ігор для профільних таборів денного перебування при ЦДЮТ та пришкільних таборів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Матеріал "Комплексні програми сюжетно-рольових ігор для профільних таборів денного перебування при ЦДЮТ та пришкільних таборів" містить:
1. Комплексну програму сюжетно-рольової гри "Країна фантазії у пошуках щастя", яка пропонується для роботи в літньому профільному таборі денного перебування при Центрах дитячої та юнацької творчості або в пришкільних таборах. В її основі лежить вивчення морально-естетичних норм, традицій та устроїв українського народу.
2. Комплексну програму сюжетно-рольової гри "Планета Тін скликає друзів" для профільних таборів денного перебування при ЦДЮТ та пришкільних таборів, дія цієї гри проходить на уявній планеті Тінейджерів, де живуть підлітки – представники різних субкультур, уподобань та поглядів. На планеті є й маленькі жителі – «смайлики». Раз на рік планета Тін виходить із затемнення із Землі. Її можна побачити. В цей час жителі планети просять про допомогу, бо вже сотні років не можуть позбавитися злої Моргани, адже їм не вистачає сміливості, дружби та взаємодопомоги. Діти з табору вирішили допомогти планеті Тін, згуртувавши її жителів в боротьбі проти Моргани.Головне проблемне завдання: "Чи допомагають дружба, впевненість у собі, уміння стверджувати своє внутрішнє «Я» через творчість, у житті та вирішенні проблем сучасному підлітку."

Автор: 

Кривогуз Світлана Вадимівна, заступник директора з НВР, керівник народного художнього колективу театральної студії "БЕМС" Центру дитячої та юнацької творчості ім. В. Гнаровської Вільнянської районної ради Запорізької області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі