Користувацький вхід

«ЦІКАВА ЗУСТРІЧ» Логіко-математична діяльність Старша група

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Мета: закріпити знання дітей про цифри, логічні та арифметичні задачі; розвивати вміння розв’язувати їх та записувати розв`язок за допомогою прикладів на додавання та віднімання; формувати вміння користуватись індивідуальними картками; показати знання про об`ємні геометричні фігури (куб, куля, конус, циліндр) називати предмети схожі на них; уточнити знання про одиниці вимірювання (кг, л, м.). Розвивати логічне мислення, пам'ять , увагу. Виховувати старанність під час виконання завдань.
Хід заняття
- Малята, подивіться у нас в групі лежить ноутбук, як він тут з`явився? Давайте разом туди зазирнемо. (Вихователь відкриває ноутбук і діти бачать там Інопланетянку, яка просить про допомогоу)
Інопл: - Доброго, дня малята! Мене звуть Інопланетянка! Я мешкала на планеті Марс, але зі мною трапилась біда, я потрапила у це незвичайне місце і не можу звідси вибратися. Допоможіть мені будь ласка, вам потрібно виконати деякі завдання для того, щоб мене врятувати.
- Ой, діти, що ми тепер будемо робити? Чи зможете ви виконати завдання щоб звільнити нашу гостю?
Цікаві задачі
Скільки лапок у собачки?
Скільки оченят у двох кошенят?
Скільки носиків у трьох мишок?
Скільки хвостів у семи ослів?
Песик важить 5кг, скільки він буде важити якщо стане на одну лапку?

Дидактична гра «Так чи ні?»
Навесні, влітку, взимку опадає листя. Так чи ні?
Трикутник має чотири сторони. Так чи ні?
Середа і четвер – це вихідні дні. Так чи ні?
Три жирафи мають три шиї. Так чи ні?
До 2 додати 1, буде 3. Так чи ні?

Завдання «Розв`яжи приклади»
(Діти працюють на індивідуальних картках)

Завдання «Розв`яжи та запиши»
Дві синички на вербі сиділи,
Дві подружки до них прилетіли.
Скільки синиць на вербі сиділи? (2+2=4)

П`ять півничків на току паслися
Один півничок загубився.
Скільки півничків залишилось? (5-1=4)

Фізхвилинка (завдання від Інопланетянки)
Зараз ми трохи пограємось, слухайте уважно завдання. Знайдіть у себе в групі предмети, іграшки, які схожі на об`ємні геометричні фігури. Молодці, бачу ви розумні діти, гадаю ви допоможете мені повернутися до себе на планету.

Дидактична гра «Навпаки»
Слон великий, а мишка ………
Дерево високе, а кущ ………….
Річка широка, а струмок …………..
У лисиці хвіст довгий, а у зайця …………………

Робота з картками
1. Зафарбуйте синім кольором найвищій будинок.
2. Закресліть найкоротший човен.
3. Зафарбуй найширший місток.
4. Обведи найнижчу ялинку.
5. З`єднайте лініями предмети та одиниці вимірювання. (що чим виміряють: літри, кілограми, сантиметри)

Вже завдання закінчились, а від нашої гості а ні слуху, а ні духу. (стук в двері, з`являється Інопланетянка)
- Дякую вам, малята, я переконалась, що ви дуже розумні діти. Ви допомогли мені вирватися з полону і тепер я можу повертатися на свою планету. За вашу допомогу хочу подякувати і подарувати вам ось цю інопланетну цукерку, її вистачить на всіх. Допобачення, і ще раз дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Автор: 

Вихователь : Янюк М.В.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі