Користувацький вхід

Останні публікації

Чим можна допомогти нашому проекту?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.При створенні цього проекту плани у засновника були "наполеонівські": створити портал, в першу чергу для вчителів (а також викладачів, студентів, учнів), на якому було б зібрано максимально можливу кількість методичних матеріалів (методичний портал). Але, на жаль, засновник проекту є початківцем у створенні сайтів, і зовсім не пов'язаний у своїй професійній діяльності з програмуванням.

Тому сподівається на конструктивну критику та допомогу користувачів.

Чим можна допомогти?

  1. Найперша і найкраща допомога, яку може надати кожен користувач - це звісно наповнення сайту цікавими і корисними тематичними матеріалами.
  2. Якщо у Вас є свій сайт або сторінка, Ви можете розмістити у себе посилання на будь-який з наших матеріалів (внизу кожного матеріалу є поле з посиланням). Або можете розмістити у себе блок з оновленнями Методичного порталу.
  3. Автор буде вдячний, якщо хтось допоможе дизайнерськими елементами: логотип, іконка, баннери.
  4. Буду вдячний за будь-яку критику та рекомендації по поліпшенню роботи сайту. На що вистачить моїх сил та знань, намагатимусь поліпшити.
  5. Гарною підтримкою буде розміщення у нас тематичної реклами. Порекомендуйте Методичний портал в якості рекламної площі для видавництв, книгарень, освітніх організацій, інших близьких по духу проектів
  6. Якщо знайдеться людина зі знаннями php-програмування та знайома з CMS Drupal, на базі якої створено сайт, та зголоситься поліпшити сайт, перевести його на більш серйозний рівень - частину робіт можу профінансувати з власних коштів.
  7. Якщо якась державна чи громадська організація, або приватна особа може допомогти фінансово (оплата хостінгу, дизайну, розробки), це буде просто чудово і дозволить підняти проект на новий рівень.

Внесіть будь-ласка в каталог предмет Екологія, щоб можна було публікувати матеріали з цього предмету для вашого проекту.

В предметах є «Екологічне виховання»
http://metodportal.com/taxonomy/term/250

Якщо не вистачає ще якоїсь категорії - додавайте її в «Різне»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі