Користувацький вхід

Що таке RSS-стрічка?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.



RSS-стрічки

RSS – спеціальний формат, призначений для опису стрічок новин, анонсів статей, змін у блогах тощо. Інформація з різних джерел, подана у форматі RSS, може бути зібрана, опрацьована і подана користувачеві в зручному для нього вигляді спеціальними програмами.Зазвичай за допомогою RSS подається короткий опис нової інформації, що з’явилася на сайті, і посилання на її повну версію. Інтернет-ресурс у форматі RSS називається RSS- каналом, RSS-стрічкою або RSS-фідом.Більшість сучасних браузерів та поштових клієнтів працюють з RSS-стрічками. Крім того, існують спеціалізовані програми (RSS-агрегатори), які збирають і опрацьовують інформацію RSS-каналів. Також дуже популярними є веб-агрегатори, які спеціалізуються на збиранні та відображенні RSS-каналів, такі як Яндекс.Лента, Google Reader.

Докладніше про RSS

На Методичному порталі можна легко підписатися як на загальну стрічку новин Методичного порталу (посилання на яку знаходиться в лівому верхньому кутку кожної сторінки під шапкою),

так і на стрічку будь-якої тематичної категорії.
Для цього треба перейти на потрібну категорію в меню праворуч, наприклад «Математика»,

потім на тематичній сторінці внизу під публікаціями знайти значок RSS-підписки

і підписатися на стрічку, що включатиме нові публікації тільки обраної категорії

Взагалі, RSS-підписка значно зручніша, ніж звична для більшості користувачів підписка на електронну пошту.

На Методичному порталі є можливість підписатися на тематичну RSS-підписку, яка включає кілька категорій. Наприклад, якщо Вас цікавлять матеріали з Біології та Хімії, то можна підписатися на RSS-канал категорій «Біологія + Хімія». Його адреса:
http://metodportal.com/taxonomy/term/30%2036/all/feed ,
якщо Ви до того ж класний керівник, то Вам буде зручно отримувати матеріали категорій «Біологія + Хімія + Класному керівникові». Адреса такої RSS-стрічки:
http://metodportal.com/taxonomy/term/30%2036%20845/all/feed

Головна зручність RSS-агрегаторів в тому, що можна оперативно і регулярно отримувати перелік тематичних публікацій з десятків сайтів, не відвідуючи їх, і переходити на сайт, тільки якщо зацікавила конкретна публікація.

Вказані стрічки наведені лише для прикладу. Якщо потрібна допомога в формуванні тематичної RSS-стрічки, звертайтеся, залишивши перелік категорій в коментарях.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі