Користувацький вхід

УКРАЇНСЬКА МОВА. УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ (7 КЛАС З РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

У методичній розробці вміщено орієнтовні плани 22 уроків розвитку мовлення, складені згідно з мовленнєвою змістовою лінією чинної Програми для загальноосвітніх закладів з російською мовою навчання (2017) з використанням матеріалів підручника: Заболотний О.В., Заболотний В.В., Українська мова: для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою: підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів/ Київ: Генеза, 2016.
Авторка запропонованої методичної розробки не претендує на визнання її як ідеального варіанту проведення уроків розвитку мовлення з семикласниками. Запропоновані поурочні плани можуть бути альтернативними до відомих розробок, власної практики кожного вчителя. У роботі, крім особистого досвіду авторки, також використовуються матеріали, уміщені в методичних друкованих посібниках та інтернет-виданнях, з відповідними посиланнями.
Посібник розрахований на вчителів української мови, які викладають у класах з російською мовою навчання, він стане в нагоді малодосвідченим учителям під час підготовки до уроків.

Автор: 

Кононихіна Н.В. Учитель української мови та літератури. Харківська гімназія 116 Харківської міської ради Харківської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі