Користувацький вхід

Активізація навчального процесу на уроках виробничого навчання за допомогою ігрових технологій при вивченні теми: «Страви з м’яса»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Дана методична розробка уроку виробничого навчання допомагає сформувати в учнів систему знань в обсязі необхідному для свідомого та глибокого оволодіння професією, підготувати учнів до застосування одержаних знань на практиці, навчити готувати та подавати страви з м’яса.
За допомогою уроку-гри майстер знаходить нестандартний підхід до кожного учня. При проведенні уроку виробничого навчання в учнів виховується бережливе ставлення до сировини, матеріальних цінностей, розвивається почуття колективізму, охайність та уважність в роботі. Підвищується інтерес до обраної професії.
Дана робота призначена для розвитку активності на уроках виробничого навчання, виховання в учнів любові до професії та страв української кухні.
Методична розробка уроку може бути використана на уроках виробничого навчання по професії «Кухар» для закріплення знань або при вивченні нового матеріалу.

Автор: 

Вербицька Наталія Василівна, майстер виробничого навчання,
Вище професійне училище №24 м. Корець Рівненської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі