Користувацький вхід

Тема уроку: «Приготування зраз картопляних»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Анотація
Методична розробка розкриває методику активізації пізнавальної
діяльності учнів шляхом використання швидкозмінних форм подання
інформації, методику використання ІКТ, інтерактивних методів навчання,
роботи в малих групах(бригадах), як засобу поглиблення пізнавальної діяльності та розширення професійних інтересів учнів, що сприяє підвищенню якості підготовки кваліфікованих, конкурентоспроможних робітників.
Дана методична розробка з виробничого навчання розроблена з метою надання майстрам виробничого навчання допомоги у проведенні інноваційних уроків у групі «Кухар. Кондитер». а також учням професійно-технічних закладів (ПТНЗ) для засвоєння теоретичного матеріалу і виконання апатичних завдань. Майстер виробничого навчання в даній методичній розробці показує методику проведення вступного, поточного, заключного інструктажу та навчає здобувачів освіти правильно приготувати страви.
Успіх майстра виробничого навчання при написанні методичної розробки залежить від його підготовки до заняття. Ця підготовка складається з вивчення
спеціальної літератури. показ професійних прийомів (нарізання, формування, смаження та відпуск готової страви).самостійне виконання даного завдання; вміння методично грамотно провести урок виробничого навчання. Методична розробка сприяє високій якості навчання та відпрацювання навичок самостійної роботи, впевненість у своїх можливостях, допомагає здобувачам освіти створити умови співпраці, творчості, ініціативи. Вона може бути використана на уроках теоретичного і виробничого навчання.

Автор: 

Халілова Наталя Василівна, майстер виробничого навчання. Професійно-технічне училище № 26 м. Кременчука Полтавської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі