Користувацький вхід

Останні публікації

Відверта розмова про "ЦЕ"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Назва: Відверта розмова про "ЦЕ"
Видавництво: Країна мрій
Формат: PDF
Сторінок: 210
Розмір: 23,9 МБ

Ця книга – перший підручник про секс для дітей 6-9 років, він стане порадником у найінтимніших питаннях, які хвилюють дітей: в чому різниця між дівчатками та хлопчиками, які зміни в організмі відбуваються в підлітковому віці і як себе вести, де беруться діти, як уникнути насилля, коли починати інтимні стосунки?.. Розкажіть дитині про ЦЕ за допомогою цієї сенсаційної книги.

Завантажити

Переглянула. Цікаво. Дякую за можливість ознайомитись з книгою. Але тепер краще зрозуміла, чому православна церква проти впровадження валеології у школах.Я не ханжа, проте категорично не згодна з деякими моментами, викладеними в книзі.Для чого автори книги представляють гомосексуалізм як рідкісне, але цілком природне явище? Шановні колеги! Якщо ви не проти - поспілкуємося на цю тему на форумі.

А яке визначення природності соціального явища? Або інакше - Де межа між природним і неприродним у соціальній поведінці людей? І хто визначає цю межу?

Ця книжка як знахідка для батьків (як на мене - маму). Діти такі питання задають - ой-ой. І в тому числі "чому два дяді цілуються?" (чогось жінки не тка "в очі ріжуть"). І потрібно відповідати....

Сама природа встановила межу: знаємо ж анатомічну будову статевих органів чоловіка й жінки. Усе логічно, бо найвище покликання людини - зберегти ЛЮДИНУ на планеті. "Два дяді" цього не можуть зробити. Найлегший спосіб відповідати своїм дітям на питання - говорити чесно. Важко відповісти, якщо син запитає: "Мамо, а чому ти куриш (палиш)?"

Так і я ж про "чесно". Але мамам потрібно зробити висновки, що відповідати дітям. А в цьому допомагають такі книжки (я не кажу про цю одну - скільки книг, стільки думок). І повірте, синові легше відповісти, "чому мама палить", "ніж кудою родяться діти", наприклад

Дійсно, скільки книг - стільки думок. Дуже добре, що нам є на що опертися, спілкуючись з дітьми на цю тему. А зберігати на планеті треба не людину як біологічний вид, а ЛЮДИНУ як вінець творіння. А ми у "сексуальній просвіті" зайшли надто далеко. Задоволення від сексу нині вважається головним, а діти - так, побічний продукт чи небажаний наслідок, якому можна легко запобігти. Я багато цікавлюсь питаннями статевого виховання дітей. По-перше - я медик, біолог, по-друге - мама трьох дітей, по-третє тренер за програмою "Школа проти СНІДу", слухач курсу "Майбутнє починається сьогодні", і, зрештою, православна християнка (це варто було б поставити на перше місце). В роботі часто зіштовхуюсь з дилемою: це потрібно знати дітям, але у якій формі це подати? Буду рада, якщо відгукнуться небайдужі вчителі, котрі мають хороші розробки уроків, позаурочних заходів з даної теми.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі