Користувацький вхід

My family and my friends. Урок англійської мови у першому класі.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


7

План – конспект відкритого уроку англійської мови в 1 класі
за підручником А. М. Несвіт.

Тема : Моя родина та друзі.

Підтема: Моя родина та друзі. Узагальнення вивченого по темі.

Мета: Повторити й закріпити вивчений лексичний матеріал за темою «Моя родина та друзі» та «Числівники». Закріпити навички діалогічного та монологічного мовлення відповідно до ситуацій в межах вивченого матеріалу. Зацікавити учнів під час уроку засобами рольової гри та інсценування відомої казки. Заохочувати учнів до вивчення іноземної мови, використовуючи інші засоби вивчення мови: відео та аудіозапис дитячих пісень.

Обладнання : тематичні малюнки; друкований лексичний матеріал до теми; мультимедійна дошка; аудіозапис пісні до теми; повітряні кульки для гри; маски та одяг для інсценування казки
« Ріпка»; індивідуальні дитячі вироби «Сонечко дружби» та «Родовідне дерево»; підручник .

Хід уроку.
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Greeting
1. Привітання
T:Good morning!
Ps: Good morning!
T and Ps : Good morning! Good morning! Good morning to you!
Good morning! Good morning!
I am glad to see you!

Aim
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Сьогодні ми з вами повторимо вивчену тему «Моя родина та друзі». Також ми згадаємо , як знайомитися англійською мовою ; розповідати про своїх друзів та свою родину. А ще ми сьогодні пограємо та зустрінемося з казковими героями.

Warming up
3.Уведення в іншомовну атмосферу.
Фонетична зарядка/діти повторюють звуки і слова за учителем.
1. Listen and repeat . / Послухай і повтори./
1) [t ] - [d ] ; [s] - [z ]; [z] - [ð ] ; [e] - [æ ]
2) This; This is …;
3) Hi; have got; he; he is; she; she is… ;
4) What; What is… .
5) Mother, father, sister, brother
6) Friend

4.Основна частина уроку
Listen and repeat ./ Послухай і повтори.
1)Повторення діалогу з підручника з використанням мультимедійної дошки.
―Hello! I am Ann.
―Hi! I am Dan.

Work in pairs. / Попрацюйте в парах.
2)Привітайся зі своїми товаришами і скажи як тебе звати.
―Hello! I am Olena.
―Hi! I am ... .

3). Закріплення вивчених фраз. Повторити вивчений віршик.
Listen and sing.
Hello, Hello,
Hello, Ann!
Hello, Dan!
Nice to meet you!
Hello, Hello,
Hello, my friend!
Hello, my friend!
Welcome to English Land!

Work in pairs. / Попрацюйте в парах.
P1:―Hello! I am Bob!
P2: ―Hi,Bob! Nice to meet you!

Ask and answer/ Запитайте і дайте відповіді.
P1 : - Hello! What is your name?
P2 : - My name is Ann!
Закріплення навичок монологічного мовлення.
Учні представляють свої вироби “The sun of friends” та розповідають за зразком.
1)― This is Taras.
― He is my friend.
2) )― This is Olia.
―She is my friend.

Listening
Закріплення навичок розпізнавання числівників з використанням навчальної комп ютерної гри “Euro Talk Now 15”. Діти повторюють числівники за диктором, а потім їм пропонується гра розпізнати на слух числівники.

Відпрацювання в парах діалогу.
P1:―How old are you?
P2:―I am 6.

3. Physical Activity.
”Let s Exercise. / Музична фізкультхвилинка.
Діти виконують фізичні вправи під звучання та відеокліп англійської пісеньки “ If you happy…”.

4. Повторення лексичного матеріалу до теми : «Моя родина» з використанням друкованої лексики та тематичних малюнків. Діти наспівують пісню “The family song”.
Повторення лексики в підручнику : A mother, a father, a sister, a brother; This is my family; this is my mother; this is my father; this is my sister.

Speak in class/ Розкажи про свою родину за зразком.
This is my family.
This is my mother.
This is my father.
This is my sister.
This is my brother.
Кожен учень представляє своє «Родовідне дерево» і називає своїх членів родини.

5. Listen , repeat and act out
Інсценування казки «Ріпка».

6. Time for fun « Play a game»
( діти отримують повітряні кульки , підписані словами mother, father, sister, brother granny, grandpa: діти ловлять кульки, а потім сім΄я збирається разом) .
7. Підсумок уроку.
8.Завершення уроку.

Автор: 

Світлана Іванівна Павленко, учитель англійської мови Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі