Користувацький вхід

Урок

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Тема:Тварини.Множина іменників.Граматична структура “have got”.

Мета:Продовжити знайомити учнів з новою лексикою,активізувати вживання граматичної структури ”have got”,закріпити знання учнів про множину іменників.Вдосконалювати навички читання,мовлення.Виховувати стійку увагу,прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: малюнки з тваринками, комп'ютер, мультимедійний проектор, роздатковий матеріал, таблиця утворення множини іменників,підручник.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Вітання.
Т. Children,stand up,please,good morning. Nice to see you!Let’s begin our lesson.Are you ready?
Ps.Good morning teacher,yes we are.
II. Мовленнєва зарядка
Т.How many seasons do you know? Name them,please.
P 1.I know 4 seasons.
P2.Spring,summer,autumn,winter.
T. And let’s revise the poem «Seasons» (слайди 1,2)
T. What season is it now?
P3.It’s autumn now.
T.What month is it now?
P4.It is November now.
T. And what day is it today?
P5.Today is…
III. Основна частина уроку
1.Контроль виконання домашнього завдання.
Т.Open your copybooks,let’s read ,translate and compare.

2.Повідомлення теми і мети уроку.
Т.Сьогодні, дітки,ми будемо продовжувати вчитися утворювати множину іменників,правильно складати речення з іменниками у множині,пригадаємо тваринки і познайомимося з новими,навчимось казати (я маю,він має).

3.Подання нового лексичного матеріалу і практикування в його вживанні.
Т: (демонструючи малюнки) Look! It is a rat.Repeat after me (тренуються у вимові).Таким чином всі слова. A fish, a pig, a parrot (слайд 20).
Look!(серед тварин показуємо свого улюбленця) It is my pet. Pet – улюблена тваринка.Together: pet - pet - pet.(слайди 5,6,10,11).
Далі учні за викликом,читають слова. Who wants to read the words?

4.Відпрацювання вживання граматичної структури « have got ».
Т:My dear,repeat after me: Have you got a pet? Yes,I have. /No,I have not.Has he/she got? Yes,she has got. No,he has not. (слайд 18,19).Зверніть увагу на порядок слів у запитанні. Учні за зразком намагаються складати речення.
P1,2,3: I have got a pet.It is a parrot. She has got a pat.It is a rat. He has got a pet.It is a dog.

5. Фізкультхвилинка під музику.

6.Робота в парах.
Т: Look and say.Pair work.

7.Повторення вживання множини іменників.
Т: Look and repeat after me: ( слайд 12)
Учні за викликом читають тваринок і предмети в однині і множині.(слайди 13 – 17)

8.Гра «М’яч»
T:So, it is time to play our game ”A ball”.(Я кидаю м’яч називаючи слова в однині або множині,ваше завдання зробити навпаки).
IV.Заключна частина уроку.
1.Пояснення домашнього завдання.
T: To revise new words and to write them in plural form in your copybooks.

2.Підсумок уроку.
T: Well!Our lesson is coming to an end.Now let’s revise what new animals have come to us today.

3.Виставлення оцінок.
Т:Your marks…

Автор: 

лавренюк наталія

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі