Користувацький вхід

Математика на 200 балів: Сорока Білобока

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Назва: Математика на 200 балів
Видавник: Сорока Білобока
Рік: 2010
Формат: ISO
Розмір: 111 МВ

Комп'ютерна програма «Математика на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з математики і підготуватись до зовнішнього незалежного тестування.

Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений в програму, допоможе Вам пригадати основні формули та теореми, які потрібно знати напам'ять.

Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тести можна проходити по варіантах або вибирати випадково сформований варіант тесту.

В програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів.

Комп'ютерну програму можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.

Наповнили програму фіналіст обласного конкурсу «Вчитель року – 2004» Олег Батюк та редактор математики з багаторічним стажем Андрій Кравчук.

Завантажити

Завантажити

я скачала этот файл, но программа не установилась на комп"ютер. Пишет "Вставьте диск..." Может есть хитрость какая-то?

Скорее всего два варианта или использовать диск. (т.е. программа работает только с диском) или использовать эмулятор дисковода.

Если бы я знала, что такое эмулятор дисковода...

тут добре описано, як працювати з образами дисків

Пан Діана, гарно і так само описано і І ось ТУТ. Не потрібно ганяти людей по сайтах, тим більше, що публікація не Ваша і стаття не Ваша. Та і сайт той не Ваш. Хоча...

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі