Користувацький вхід

Animals. Тварини. Підсумкове заняття з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


2

Animals. Тварини. Підсумкове заняття для дітей старшого дошкільного віку.

Мета: створити сприятливі умови для оволодіння основами іншомовного спілкування; стимулювати розвиток навичок соціальної комунікації; розвивати мовленнєві здібності; розвивати іншомовний фонематичний слух, закріпити назви диких тварин, частин тіла та середовище їх існування.
Обладнання: збірник пісень «Super songs», макети зоопарку та подвір’я біля хати, іграшкові тваринки, макет автобуса для обігрування пісні, д/гра «Describe the animal»; предметні картинки «Wild animals», матеріали для ліплення.
Хід:
I.Організаційний момент. Пісня «Hello, hello!»
Фонетична розминка «Mr. Tongue in the Zoo»
II.Основна частина.
-Where can animal live? – відповіді дітей : -In the Zoo, in the forest, at home…
-Would you like to go to the Zoo? - Yes, of course
-How can we get there? Let`s go by bus!
Діти співають пісню «The wheels on the bus», супроводжуючи її рухами і жестами.
Гра «Who lives in the zoo?» Дорослий запитує – діти відповідають:
-Monkeys live in the zoo. Bears live in the zoo…
Д/гра «Wild or domestic?». Запропонувати дітям розмістити іграшкових тваринок за місцем проживання.
Гра «Describe the animal» (опис за схемами):
-Who is it? – It`s a mouse.
-Is it big or small? – It is small.

Музична хвилинка: пісня «I can swim like a frog» (діти співають і виконують відповідні рухи).
Діалог:
-Can you climb, like a cat? – Yes, I can.
-Can you swim, like a fish? – Yes, I can.
-Can you jump, like a hare? – Yes, I can.
-Can you fly, like a bird? – No, I can not.
Д/гра «Name the baby». Дорослий показує карточку із зображенням тварини. Діти називають дитинчат.
Образотворча діяльність «My favourite animal».
Запропонувати дітям зліпити улюблену тварину.
-Let`s make animals.
-What do we need for work?
Під час виконання завдання закріплюються назви частин тіла тварин. Розгляд робіт. Підсумок заняття.

Автор: 

Дарченко Лариса Григорівна, вихователь ДНЗ№45 м. Хмельницький

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі