Користувацький вхід

Останні публікації

До обговорення. Проект програми спецкурсу "Толерантність на уроках історії України"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

У квітневому номері газети «Історія України» (№ 15, 2011 р.) видавництва «Шкільний світ» опубліковано проект програми спецкурсу «Толерантність на уроках історії України» (для підвищення кваліфікації вчителів історії).
Проект програми спецкурсу розроблено Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, в рамках реалізації проекту «Толерантність на уроках історії України», ініційованого Благодійною організацією «Перше вересня» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Мета проекту – дослідити «проблемні» теми в шкільному курсі історії України та розробити сучасні підходи до їх викладання, засновані на розумінні культурної розмаїтості, повазі до інших культур і поглядів та спрямовані на подолання нетерпимості, ксенофобії, етнічної ексклюзивності.
Викладання даного спецкурсу в інститутах післядипломної педагогічної освіти дасть змогу вирішити завдання, визначені у Державному стандарті загальної середньої освіти з історії: самостійно варіювати матеріал підручників, забезпечувати діалогічну форму викладання навчального матеріалу, створювати оптимальні умови для розкриття здібностей та інтелектуального потенціалу учнів, їхніх емоційно-ціннісних орієнтацій, консолідувати зусилля всіх учасників навчально-виховного процесу на формування демократичного, толерантного, гуманістичного суспільства.
Запрошуємо до обговорення методистів, вчителів історії та права. Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: tolerantschool@gmail.com

Автор: 

Н.Г. Сірик, І.І. Якухно та ін. За заг. ред. Л.І. Даниленко, М.В. Мосієнко

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі