Користувацький вхід

Урок з історії України в 8 класі. «Початок Національно-визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. Відродження української держави».

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Сформувати початкові знання та елементарні уявлення про Національно-визвольну війну українського народу проти польського панування як про подію, внаслідок якої було відроджено українську державність у формі Української козацької держави. Навчати давати характеристику історичній постаті (на прикладі Богдана Хмельницького). Навчати складати план до історичних текстів та переказувати за планом. Удосконалювати вміння черпати історичну інформацію з ілюстративних матеріалів. Виховувати толерантність, уміння перейматися позицією та переконаннями інших, у стосунках з людьми та у вивченні історії намагатися кожного зрозуміти, а не засудити. На історичних прикладах переконувати, що війна – це пережиток минулих епох, їй не місце в сучасному надто крихкому світі.

Автор: 

Ткаченко Наталія Михайлівна - учитель історії Амвросіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Амвросіївської районної ради Донецької області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі