Користувацький вхід

«Олімпійські ігри: сходинки історії (сценарій олімпійського уроку)»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Важливе місце в системі сучасної освіти на даний час займає проблема збереження здоров’я учнів. Одним із ефективних підходів до вирішення даної проблеми може стати впровадження в навчально-виховний процес елементів олімпійської освіти та ідеології, через застосування в позакласній роботі. Олімпійський урок є одним з фізкультурно-просвітницьких заходів, метою якого є сприяння учнів заняттям фізичною культурою і спортом і пропаганда здорового способу життя.
Метою даного заходу є поширення ідей олімпізму, надання учням знань про олімпійський рух, олімпійські види спорту та історію Олімпійських ігор; виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, пропаганда здорового способу життя.
Даний захід проводиться у вигляді віртуальної екскурсії з використанням ІКТ, яке дозволяє учням наочно побачити усі сходинки історичного розвитку олімпійського руху, краще зрозуміти та відчути атмосферу минулого і сучасного. На початку учні, використовуючи знання історії, пригадують зародження стародавніх олімпійських ігор; далі, піднімаючись по віртуальним сходинкам історії, діти розглядають відродження олімпійського руху в ХІХ столітті, його поступове піднесення а також розквіт за час незалежної України. Вікторина, що пропонується в кінці покликана закріпити знання учнів, отриманих протягом зустрічі.
Таким чином філософія олімпізму, яка відображена у даному заході, покликана допомагати учням зробити правильний вибір для удосконалення своєї особистості, сприятиме особистісному розвитку.

Автор: 

Оганян Вероніка Владиславівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі