Користувацький вхід

Останні публікації

Збірник матеріалів засідання районного МО педагогів-організаторів "Аналіз та підведення підсумків роботи районного методичного об’єднання педагогів-організаторів. Співпраця педагога-організатора з вчительським, учнівським та батьківським колективами"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Районне методичне об’єднання педагогів-організаторів у 2012-2013 н.р. працювало над підвищенням рівня фахової майстерності педагогів-організаторів, вихованості учнів, формування компетентної особистості, здатної до самоосвіти і саморозвитку, подальшої самореалізації.
Навчально-виховна робота педагогів-організаторів була спрямована на підвищення ефективності й результативності організаційно-методичного забезпечення реалізації обласної Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини, Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, органів учнівського самоврядування та ДГО.
Педагоги-організатори спрямовували свої зусилля на подальший розвиток учнівського самоврядування: удосконалення нормативно-правової бази, регламенту діяльності та моделей учнівського самоврядування, зростання їх ролі в життєдіяльності шкільних учнівських колективів, організації дозвіллєвої діяльності, набутті школярами певного соціального досвіду, громадянському становлення особистості; організацію навчання голів структурних підрозділів та радників учнівського самоврядування; ведення ділової документації, рейтингу життєдіяльності учнівських колективів.
Саме тому на підсумковому засіданні проаналізували та підвели підсумки діяльності районного методичного об’єднання педагогів-організаторів за рік.
Метою засідання стало обговорення питання співпраці педагога-організатора з вчительським, учнівським та батьківським колективами, спеціалістами з інших соціальних сфер, форм та методів залучення школярів до участі у шкільних та районних заходах, а також ознайомлення з досвідом організації дозвілля та відпочинку дітей у літній період Головницької ЗШ І-ІІІ ст.; проведення діагностування.
У роботі районного методичного об’єднання педагогів-організаторів взяли участь методист районного методичного кабінету та педагоги-організатори шкіл району.

Зміст:
Консевич Л. В. Підсумки методичної роботи МО педагогів-організаторів за 2012-2013 н.р.
Редька О. А. Співпраця з вчительським, учнівським та батьківським колективами та спеціалістами з інших соціальних сфер.
Захарчук Г. В. Форми та методи залучення школярів до участі у шкільних та районних заходах.
Ольшанська Ю. В. Організація дозвілля та відпочинку дітей у літній період.
Презентація «Літній пришкільний табір «Сонечко» (додаток).

Автор: 

Консевич Людмила Василівна, педагог-організатор Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»;
Літвинчук Олег Сергійович, методист Корецького районного методичного кабінету;
Редька Оксана Анатоліївна, педагог-організатор Копитівського НВК "Школа І-ІІІ ст.-ДНЗ";
Захарчук Ганна Володимирівна, педагог-організатор Устянської ЗШ І-ІІ ст.;
Ольшанська Юлія Володимирівна, педагог-організатор Головницької ЗШ І-ІІІ ст.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі