Користувацький вхід

Впровадженння проекту "Школа проти СНІДУ"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

З 90-х років минулого сторіччя поширення ВІЛ/СНІДу у світі набуло характеру пандемії. Щороку виявляють 5 млн. ВІЛ-інфікованих та понад 2 млн. помирає. За статистичними даними найбільш уразлива та сприятлива до цього захворювання вікова категорія – це молодь у віці 12-20 років. Саме тому перш за все школа повинна стати середовищем для формування у молодих людей розуміння серйозності проблеми ВІЛ/СНІДу та переваг здорового способу життя.
Однією з профілактичних програм, які спрямовані на формування життєвих навичок і зменшують схильність молоді до ризикованої поведінки, є проект «Школа проти СНІДу». Доцільність цього проекту в навчальних закладах очевидна.
Заняття з проекту повинні не бути формальними та проводитися у вигляді бесід і повчань. Саме тому на цих заняттях доцільно використовувати інтерактивні форми навчання. За умов застосування інтерактивних методів навчання практично всіх учнів заохочено до процесу пізнання. Вони мають можливість розуміти, про що йде мова, здійснювати рефлексію особистої навчально-пізнавальної діяльності через оперативне визначення її результатів.
Тренінгові форми навчання дають можливість залучити до співпраці не лише активних учнів, а й тих, кого вважають слабкими чи пасивними.
Матеріали звіту можуть бути використані не тільки
викладачами проекту, а також класними керівниками при проведенні класних годин, бесід, виховних заходів.

Автор: 

Дмитрієва Оксана Олександрівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі