Користувацький вхід

Останні публікації

«Складові комп’ютера, пристрої введення, зберігання, виведення даних, їх призначення»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Урок інформатики у 5 класі з теми: Складові комп’ютера, пристрої введення, зберігання, виведення даних, їх призначення, проведений згідно календарно-тематичного планування за навчальною програмою Жалдак М.І., Морзе М.В.
У підготовці до уроку і на уроці використаний навчальний підручник "Інформатика 5 клас" Автори: Й.Я.Ривкінд, Т.І. Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько. Видавництво "Генеза", 2013.
При підготовці до уроку учитель врахував вікові і психологічні особливості учнів середнього шкільного віку.
Методичні прийоми, форми роботи на уроці дозволяють вчителю раціонально використати час на уроці, розподілити його між етапами заняття.
Під час проведення організаційного етапу учитель створює робочу обстановку на уроці, належний психологічний настрій.
Розгадування ребусів, перегляд презентації "Відгадай" забезпечує максимальне використання навчального часу на уроці, розвиває увагу, швидкість мислення, формує пізнавальний інтерес і таким чином забезпечує актуалізацію наявного навчального досвіду учнів.
На етапі пояснення нового матеріалу використані методи навчання: еврістична бесіда, фронтальна робота, використовується мультимедійна презентація, яка забезпечує сприйняття і відтворення навчального матеріалу. Презентація несе в собі не лише інформаційний матеріал, а й забезпечує розвиток естетичних смаків і формує вміння створювати власні презентації на майбутнє . З метою попередження втоми вчасно і вдало проводиться фізкультхвилинка (флешмоб), з використанням віршів та музичного супроводу.
На етапі узагальнення і систематизація набутого навчального досвіду використаня прийом "снігова куля", який допомагає учням удосконалювати свій словниковий запас інформатичних термінів.
З метою контролю набутого навчального досвіду вдало використаний кросворд по темі уроку, на виконання якого учні об'єднуються в групи і працюють в режимі on-line.
Форма проведення уроку, використані методичні прийоми, урахування вікових і психологічних особливостей учнів дозволяють вчителю формувати комунікативну, інформаційно-комунікативну, громадянську, соціальну, предметну та здоров’я зберігаючу компетентності, що є головними завданнями нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Автор: 

Царук Олеся Яківна, вчитель інформатики, Петрівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів - гімназія"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі