Користувацький вхід

Робота в автоматизованій БД

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Розвиток науки і виробництва обумовив різке зростання кількості різноманітних повідомлень, у зв’язку з чим гостро постало питання про їх збереження та опрацювання. Це сприяло появі програм, призначених для зберігання та опрацювання великих масивів даних. За допомогою таких програм створюються інформаційні системи, метою яких є опрацювання даних про різноманітні об’єкти та явища реального світу та надання людині потрібної інформації про них. Завдання оператора комп’ютерного набору у роботі з базами даних полягає у можливості виконання різними способами основних операцій: пошук в базі даних одного чи кількох записів, що задовольняють задану умову; поновлення в базі даних значень деяких полів; створення звіту за результатами проведених операцій; додавання до бази даних одного чи кількох записів; вилучення з бази даних одного чи кількох записів; максимальне забезпечення автоматизації обробки БД та використання графічного інтерфейсу.
Тема «Технології комп’ютерної обробки інформації» вивчається за стандартом підготовки кваліфікованого робітника ДСПТО 4112. К72040 2006 за професією оператор комп’ютерного набору ІІ категорії протягом 84 навчальних годин. На вивчення обробки інформації баз даних відводиться 18 годин. На момент вивчення даної теми учні повинні мати навички роботи з клавіатурою ПК, виконувати операції з об’єктами операційної системи, володіти навичками роботи з інтерфейсом програми MS Access 2003, знати основні поняття MS Access 2003. Урок виробничого навчання по темі «Робота в автоматизованій системі обробки інформації» розраховано на 6 навчальних годин. Даний урок проводиться після засвоєння учнями прийомів створення та заповнення таблиць, створення запитів різних типів, створення форм. У результаті уроку учні повинні засвоїти навички створення автозвіту, створення макросу засобами MS Access 2003, додавання кнопки на форму в конструкторі форм, створення кнопкової форми.

Розробка містить розгорнутий план-конспект уроку, інструкційні картки по виконанню основних операцій, які вивчаються на уроці, методичний коментар для проведення етапів уроку.

Автор: 

Ченакал Світлана Григорівна майстер виробничого навчання вищого професійного училища №7 м.Кременчука Полтавської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі