Користувацький вхід

Презентація Богдан

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Аннотація
до презентації «Богдан» Гопак Н. П., вчителя Жовтоводської гуманітарної гімназії ім. Лесі Українки Дніпропетровської області.
В своїй презентації , в візуальній формі, я відобразила основні події Національно-визвольної війни середини XVIIст. під керівництвом Богдана Хмельницького, а саме: найваж¬ливіші козацькі походи, місця найголовніших битв, підписання найважливіших дого¬ворів, столицю Гетьманщини тощо. Зупинилась на діяльності деяких полководців-сподвижників Богдана Хмельницького, його союзників та противників, відобразила раритети славного гетьмана (зброя, герб, булава тощо). Використала фрагменти з поезій, документів та відзивів великих людей про ті буремні події. В презентації також використані картини художників, які відображали події війни, карто - схеми битв тощо. Дотримувалась хронологічної послідовності основних подій війни.
Презентація вимагає коментування слайдів учителем, або підготовленим учнем. Перед демонстрацією презентації чи її фрагментів учитель може ставити учням певні проблемні завдання. Цю презентацію можна використовувати як на початку вивчення теми, як підсумок теми та в ході вивчення теми, а також у виховній роботі і при підготовці до ЗНО тощо.
Презентація дасть можливість вчителю більш яскравіше узагальнити матеріал теми; зробити акценти на тих питаннях, які недостатньо висвітлені в підручнику; поглибити інформацію через додатковий матеріал, поміщений в презентації. Презентація надає інформацію в зручній для учнів формі – у вигляді екранних картинок, а також для статичної оцінки історичних фактів і проведення порівнянь. Вважаю, що дана презентація хороша допомога вчителю в роботі. Шановні коллеги, якщо я Вам допомогла цією презентацією в Вашій роботі, то я буду цим задоволена. Адже я також користуюся Вашими доробками.Дякую.

Автор: 

Гопак Надія Пантеліївна, вчитель історії і правознавства Жовтоводської гуманітарної гімназії ім. Лесі Українки

Джерело: 

Письмові та документальні джерела підручників з історіх 8 - го класу, різні сайти.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі