Користувацький вхід

Вступ до інформатики. Конспекти уроків 5 клас

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...Вступ до інформатики. Конспекти уроків 5 клас


kn-060.jpg
Посібник рекомендується для викладання інформатики в 5 класах загальноосвітніх навчальних закладів різних профілів навчання, де на вивчення курсу інформатики відводиться 1 година на тиждень.Навчальний посібник складений відповідно до програми «Вступ до інформатики. 5-6 класи. (укладачі: Морзе Н. В., Мостіпан О. І.). Навчальний посібник орієнтовано на теоретично-практичне використання як учнями так і вчителями. Має 17 уроків + 2 уроки резерву. Кожна тема дозована на урок: теоретичний матеріал без використання комп’ютерів – 25 хв.; закріплення нового матеріалу - 20 хв. На виконання практичних робіт відводиться – 30 хв.

Розмір архіву: 1,5 Мб
Формат: doc

Автор: 

Невідомо

Автором даної розробки являюсь я. Мені тільки цікаво чому в архіві фігурує реклама Бройченка А.Г. Пане Бройченко, де Ви взяли даний матеріал? ПРи розміщенні матеріалу Ви б хоть вказували справжнього автора.

Вибачте, прізвища автора я в розробці не знайшов, тому й не вказав. Розробку знайшов на якомусь із сайтів в Інтернеті. Я ні в якому разі не претендую на авторство!!! Рекламу додав для невеликого збільшення "ваги" матеріалу. Можу видалити матеріал чи змінити його за Вашим побажанням, шановний авторе!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі