Користувацький вхід

Бінарне заняття з психології і позакласного читання

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. І не обов’язково це матеріальна допомога нужденному. Інколи достатньо теплого слова, моральної підтримки, душевної розмови.
У наш час на землі панує так багато зла, розходиться все більше негативної інформації. Люди озлоблені, забувають про добро, про те приємне, що можна зробити одне одному.
Здавна люди вірили в добро, у перемогу справедливості, у щастя. Куди ж поділася ця віра? Може, варто звернутися до художньої літератури – мудрого джерела народної думки? Можливо, треба з них робити висновки і повертатися до добра, щоб зробити добрими когось, себе, весь світ?!
Є така мудрість : «Людина живе лиш один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті кожного з вас, завжди пам’ятайте, що ви живете на планеті Земля і носите ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим».
Бінарний урок – нестандартна форма навчання по реалізації міжпредметних зв'язків. Це творчість двох педагогів, що переростає у творчий процес в учнів. Чому? Тому, що вивчення якоїсь проблеми на стику двох наук - це завжди цікаво, такий вид діяльності викликає високу мотивацію. А чи не це головне - захопити школярів, спровокувати творчий пошук. Оскільки я за фахом і практичний психолог, і вчитель початкових класів, я досить часто поєдную уроки читання і психологію. Прикладом такого симбіозу і хочу поділитися.

Автор: 

Лисенко Лідія Юріївна, вчитель початкових класів, практичний психолог Боровицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі