Користувацький вхід

Останні публікації

Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Цифровий ресурс «Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи» містить структурований матеріал до уроку екології (Тема 7. Проблема збереження біотичного і ландшафтного різноманіть.Урок 2. Концепція екомереж - системний підхід до охорони природи), який створено у відповідності з підручником з Екології Царик Л.П.:Підруч. Для 11кл. Загальноосвіт. Навч. Закл. Рівень стандарту, академічний рівень/Л. П. Царик, П. Л. Царик, І. М. Вітенко. – К.: Генеза, 2011.- 96 с.: іл.
У презентації розкриваються такі поняття як екомережа; Структурні елементи екомережі; Екомережа в Україні; Рівні елементів екомережі; Реалізація загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000 – 2015 рік; Значення розбудови екомережі; Розвиток ідеї екомережі; Глобальна концепція стратегії і тактики виживання людства та містить тести з відповідями для рефлексії.

Автор: 

Гачкало Світлана Яківна, Золотоніська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області, вчитель біології і екології.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі