Користувацький вхід

Інтегровані комплексні завдання для учнів 3 класу

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Інтегровані комплексні завдання спрямовані на досягнення триєдиної мети. З урахуванням цього загальні вимоги до них конкретизуються в дидактичних, виховних і розвиваючих вимогах. Основні з них – раціональне поєднання різноманітних форм предметних завдань, забезпечення оперативного зворотного зв’язку; визначення виховних можливостей інформаційного змісту завдання; формування позитивних мотивів навчально-пізнавальної роботи, розвиток інтересів.
Алгоритм складання таких завдань полягає у визначенні кола певних синтезованих тем з навчальних предметів, обраних для дослідження, критеріями добору яких є: найбільша значущість тем для розкриття основних ідей навчального предмета; ступінь узагальнення та інтеграції різнорідних знань у змісті самої картки - завдання. Перевірка правильності виконання завдання здійснюється самостійно за карткою-ключем, а це , в свою чергу, сприяє розвитку у дітей навичок самоконтролю
Виконуючи інтегроване комплексне завдання, учень розширює коло своїх пізнавальних інтересів, отримує змогу у цікавій невимушеній формі закріплювати, повторювати, узагальнювати навчальний матеріал; збагачується духовний світ дитини, завдяки вкрапленню народознавчого матеріалу.
Область використання інтегрованих комплексних завдань: організація самостійної роботи на уроці (резервний час); індивідуальне творче домашнє завдання; додаткове пізнавальне завдання.

Автор: 

Романова Інна Василівна, учитель початкових класів НВК «гімназія-школа» №1 м. Маріуполь

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі