Користувацький вхід

Останні публікації

Формування в учнів розуміння важливості енергозбереження засобами уроків фізики для 9 класу з теми «Електричний струм. Види з’єднань провідників. Робота та потужність електричного струму»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

В даній роботі представлена розробка календарно-тематичного планування з теми 2.1. «Електричний струм.Види з’єднань провідників. Робота та потужність електричного струму.» при викладанні фізики для учнів 9-го класу.Зміст матеріалу обраної теми дозволяє в повній мірі формувати та розвивати в учнів економічне й екологічне мислення, виховувати розуміння значущості економного використання електричної енергії як на рівні своє оселі, так і на рівні країни в цілому.
Контрольні роботи, які запропоновані, мають форму завдань зовнішнього незалежного оцінювання, що надає учням можливості у процесі виконання цих робіт психологічно адаптуватися і в подальшому успішно скласти державну підсумкову атестацію і пройти зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
Робота рекомендована вчителям фізики загальноосвітніх навчальних закладів.

Автор: 

Чернишева Світлана Віталіївна, вчитель фізики Ізюмської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №4

Джерело: 

1. Гельгфгат І.М., Генденштейн Л.Е., Л.А. Кирик 303 задачі з електрики та магнетизму з відповідями, вказівками, розв’язками. – Харків: «Гімназія», 1997. - 112 с.
2. Гурбик Л.О. Фізика. 9 клас. Лабораторні роботи. – В.: Капінус П.І., Макіївка, 2011. - 32 с.
3. Лукашик В.И. Физическая олимпиада в 6-7 классах средней школы: Пособие для учащихся. – 2-е издание, переработанное и дополненное – М.: Просвещение, 1987. – 192с.
4. Ненашев І.Ю. Фізика. 9 клас: Збірник задач.- Х.: Видавництво «Ранок», 2009. – 144с.
5. Нетрадиційні уроки фізики. Частина ІІ. 10 - 11 клас (упорядкування З.В.Дубаса, В.Р.Шаромової). - Тернопіль: Підручники і посібники, 2003. – 144с.
6. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів 7-12 класи Фізика. Астрономія. Київ ВРФ «Перун», 2005
7. Чертіщева Т.В., Вялих Л.І./ Тест-контроль. Фізика. 9клас: Зошит для самостійних та контрольних робіт: 2-гевид., зі змінами. - Харків: ФОП Співак В.Л., 2010. – 64с.
8. Шут М .І., Мартинюк М.Т., Благодаренко Л.Ю. Фізика: 9 кл.: підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. - К.; Ірпінь: Перун, 2009. –
224с.
9. http://ecost.lviv.ua/ua/sonce_new_preobr_son_ener.html
10. http://energetika.in.ua/ua/books/book-2/part-3/section-7/7-3
11. http://osvita.ua/school/lessons_summary/physics/24931/
12. http://teacherjournal.com.ua/shkola/fizika/15143-konspekt-uroku-qrobota-ta-potuz...

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі