Користувацький вхід

Урок з українського читання в 1 класі на тему "Закріплення букви Бб. Робота над інтонацією питальних речень"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Матеріал цього уроку можна використати під час вивчення літери Бб. В конспекті використані різні ігри, які сприяють розвитку дитячого мислення.

Тема. Закріплення букви Бб. Робота над інтонацією питальних речень.
Мета. Закріпити знання про звукове значення літери «бе», формувати навички читання тексту; розвивати мовлення учнів, логічне мислення; виховувати у дітей бережне ставлення до тварин.
Обладнання: малюнок «У лісі», загадки, ілюстративний матеріал, «Чарівна квітка»
Хід уроку
І. Організаційна частина
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів
1.Гра «Хто більше?»
(Клас ділиться на дві команди. Кожна команда повинна якомога більше назвати слів з буквою «Б». Виграє та команда, яка більше назве слів.)
2.Робота з підручником
- Читання тексту «Великі друзі» (ст..79)
ІІІ. Робота над темою уроку
1.Відгадування загадок
 Горами, долами
Ходить шуба з рогами.
(Баран)

 Сам пустий, голос густий,
Дріб вибиває, дітей збирає.
(Барабан)
 Що за дивна непосида
На стежинку шишки кида?
З гілки скік та скік на гілку.
Ви впізнали? Хто це?
(Білка)
2. Поділ слів на склади
(слова-назви ілюстрацій)

Ба-нан бе-ге-мот бджо-ла
ба-тон
3. Гра «Чарівна квітка»
(Діти читають слова на пелюстках «Чарівної квітки» і добирають назви, які повинні починатися на літеру «б»)
Береза Барвінок
Богдан Бджола
Білка Буратіно

4. Фізкультхвилинка
Пострибаєм, як зайчата,
Політаєм, як пташата,
Потанцюємо ще трішки,
Щоб спочили ручки, ніжки.
Всі веселі? От чудово!
А тепер – до праці знову.
5. Опрацювання тексту «Білки»
а) читання тексту вчителем;
б) робота над ілюстрацією до тексту «Білки»;
в) словникова робота;
г) читання тексту учнями;
д) робота над інтонацією питальних речень
- Де живе білка?
- Де живе рибка?
- Де живе ведмідь?
6. Вивчення скоромовки напам’ять
Бурі Бобри брід перебрели.
Забули Бобри забрати торби.
7. Гра «Додай літеру»
Ду __, __ереза, __ілка, ри __ка,
Зу__, __анка, __анан.
8. Читання «Ланцюжком»
( Ст..80 читання слів)
ІV. Підсумок уроку

Автор: 

Колеснікова Тетяна Анатоліївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі