Користувацький вхід

Останні публікації

Стаття «Діяльність педагогічного колективу та система роботи з обдарованими учнями»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

У статті подається інформація про те, що система освіти України відповідно до вимог Національної доктрини розвитку має забезпечити «формування у дітей та молоді сучасного світогляду, розвиток творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти і самореалізації особистості»; «створення умов для розвитку обдарованих дітей та молоді».
Мета докорінної перебудови сучасної школи полягає в переорієнтації на особистісно діяльнісний підхід до кожного учня з метою забезпечення розвитку здібностей і обдарувань дітей, їхніх пізнавальних інтересів, підвищення загальної культури школярів, формування активної особистості.
Аналіз кількох програм для роботи з обдарованими дітьми, показав, що в програмі для інтелектуально обдарованих найчіткіше виділені ті специфічні якості, які повинен мати вчитель, який працює з такими учнями.
Робота колективу в рамках проекту «Обдарованість», спрямована на виявлення та підтримку талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати.

Автор: 

Невмержицька Тетяна Григорівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи
КЗШ І-ІІІ ступенів № 8,
вчитель-методист

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі