Користувацький вхід

Алгоритм визначення географічних координат

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Презентація може бути використана при вивченні теми ГЕОГРАФІЧНІ КООРДИНАТИ

Автор: 

Кунікевич Роман Данилович, вчитель географії СШ №4, м. Стрий Львівська обл.

Дуже актуальна презентація. Проте, якщо привчити учнів шукати підписи паралелей на рамці карти півкуль, а меридіанів - на екваторі, то учні плутатимуть широту з довготою. Напевно, слід наголошувати, що широта - це відстань від екватора у градусах. Тому широту не зчитувати по рамці, а рахувати від Е по проведених паралелях. Так само і довготу рахувати від нульового меридіана, оскільки довгота - це віддаль від 0 меридіана у градусах. Доцільно також привчити учнів визначати кроки паралелей і меридіанів на картах, тобто через скільки градусів проведені вони на карті. На карті півкуль - крок у 10 градусів, а на карті України - 2 градуси. Перед слайдом з картою України доцільно виділити територію України на карті півкуль (Київ на ній позначено) і наголосити, що всі широти на Україні північні, оскільки вона розміщена на пн. від Е; а довготи - східні, теж пояснивши чому. Коли учні привчаться рахувати паралелі і меридіани, то у 7 класі їм легко буде визначати протяжність материка вздовж паралелі чи меридіана у градусах.

Дякую за зауваження. "Доцільно також привчити учнів визначати кроки паралелей і меридіанів на картах, тобто через скільки градусів проведені вони на карті." Згоден. Варто додати просто в презентацію вправи на визначення ціни поділки. Багато матеріалу пояснюється на уроці. Знову ж таки не думаю що варто робити презентації де б не було місця для особистості вчителя. Не вважаю, що моя робота ідеал. Кожен може пристосувати її до своїх потреб. В приєднаному файлі зробив зміни Ділюся тим, що маю.

Це не зауваження. Це дружня порада, бажання зробити Вашу презентацію найкращою. Я давно бажала мати подібну презентацію, але сама не наважувалася її створити - не настільки добре володію технікою. Дякую за роботу. Ви молодчина, все так швидко змінили і добавили. І карту України знайшли чіткішу. Але придивіться до слайду 6, самі побачите, що слід зробити. (Це знов не зауваження) Із задоволенням користуватимусь Вашою презентацією. Щиро дякую.

Ще раз вдячний за коментар. Як кажуть, збоку видніше. Мені дуже цікаві саме зауваження. Похвалити я себе можу і сам. Щодо 6-го слайду спасибі зауважили. При копіюванні з попереднього слайду не додивився. Думаю вмправите у себе самі. Переглянув Вашу презентацію Біосфера. Дуже якісно зроблено. Стосовно фотографій: кожен може вставити свої.

Дякую за оцінку моєї роботи. З комп'ютером працюю тільки другий рік. Удачі Вам.

Чудова презентація!!! мені подобається , доступна і ненав*язлива!!
З коментарем Galyna я згідна , якщо це все додати буде неперевешено!!!!

Дякую! У відповіді Galyna вище додано файл з виправленнями.

Доброго дня,Романе Даниловичу!Чудова презентація!Дякую за гарні ідеї)) Можу поділитись перевірочними тестами,якщо забажаєте,у форматі easyQuizzy/мій E-m nedostup1952@mail.ru/ Світлана Миколаївна з Сокаля

День добрий! Дякую за коментар. Не впевнений, що все так чудово. Стосовно тестів у форматі asyQuizzy: не знайомий. Я використовую тестову програму MyTest.За пропозицію дякую.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі