Топографічні карти. Номенклатура топографічних карт. Приклад визначення географічних та прямокутних координат за топографічною картою. Робота може бути використана при вивченні теми "Земля на плані та карті" (6 клас) та при вивченні теми "Топографічні карти та їх практичне використання" у 8 класі. Об’єм перевищує 20МБ Скачати можна за посиланням:
http://turbobit.net/88sjc4bsrvbf.html
Пане Данилович - ну видно, що Ви володієте комп'ютером: такі презентації робите, файлообмінником користуєтесь, а от правил публікування не читаєте. Щож Ви малюнок на 2,3 мегабайта запихнули у пост? Може на Ваших інтернет-швидкостях він відразу відкривається, а на наших - 5 хвилин... Жоден форум не дозволяє таких об'ємів публікувати. Переробіть його - ужміть.
Дякую за зауваження. Вчуся. Переробив. Ужав.
Роман Данилович, спасибо за презентацию!
Я Вам рисунок уменьшила (58 Кб), вот здесь скачайте и вставьте в этот пост.
http://shools-geograf.at.ua/kartinki/0009.gif
У меня на малой скорости почти не грузится. Думаю, что и у других могут быть проблемы.
А Вы, Alex77, лучше бы помогли, подсказали! Тут географ(!), а не информатик.
Я сам біолог/хімік ))).
Я і підсказав - ужати. Якщо за інших робити роботу - свою не буду встигати робити, а головне - НЕ НАВЧАТЬСЯ ті, за кого робиш. Робив зауваження не для того, щоб образити, та і старався не для себе - мені даний матеріал не потрібний, а от близько 30% користувачів мають повільний інтернет.
Не сваріться, люди добрі, Всі ми вчителі. Допустив помилку по неуважності. Тактовно вказали. Виправив. Галина Вікторівна, дякую за допомогу, Олександр Олександрович і Вам спасибі. Дійсно НЕ НАВЧАТЬСЯ ті, за кого робиш,....... і ті кого не навчиш.
Я ж бачу, що розбираєтесь - тому і не розповідав, як ужати. Спитали б - розповів, а так, на мою думку, було достатньо зробити зауваження.
Претензій ні до кого немає - звичайна технічна ситуація))). З кожним буває.
Люди, это , наверное, завтрашний ПОНЕДЕЛЬНИК на нас влияет :)))
Люблю биологов/химиков! ;)) Ещё притензии есть? :0)