Користувацький вхід

Інтерактивні карти Північної Америки

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

3

Оновлено. Додано карту "Внутрішні води" Буду щиро вдячний за пропозиції щодо покращення даної роботи.

Автор: 

Кунікевич Р.Д.
вчитель географії СШ №4,
м. Стрий, Львівська обл.

Джерело: 

Карти взято з мережі Internet

Отлично!!!

Дякую. А що б Ви зробили не так? Підскажіть ідеї. Був варіант "клікати" по списку об"єктів, щоб вони висвітлювались на карті. Робота підходить для використання з інтерактивною дошкою, а без неї одночасно може працювати лише один учень. Планую "скидати" учням для самостійної роботи вдома.
Як і раніше не можу з Вами сконтактувати по e-mail.

Я бы ничего не добавляла и не убирала - самый оптимальный вариант Вы и создали.
Могу поделиться идеей:"рисование" в презентации (в режиме демонстрации). Я делала практическую работу в таком режиме. Дети "рисовали" в PowerPoint прямо в презентации, а точнее - наносили условные знаки на карто-схеме.

Якщо я правильно зрозумів, Ви працюєте з інтерактивною дошкою. Звичайно тут можливості залучити до роботи учнів набагато більші. Про дошку я, поки що, тільки мрію. В моєму розпорядженні тільки ноутбук і проектор. Навіть стаціонарного класу немає. Ношусь по всій школі з апаратурою як ...... Директор, на відміну від Вашого, абсолютно не зацікавлений.

Поверьте, я точно так же, как и Вы, мечтаю о доске :((
Ноутбук свой, проектор, экран. Но, что греха таить, класс информатики работает для каждого, кто владеет ПК. Имею возможность посадить детей перед компьютером (главное потом - оторвать :)) Директор в этом плане - молодец: для ИКТ зелёный свет во всех направлениях. Иногда чувствую себя тягловой лошадью - приходится помогать всем, особенно на районных МО и др. мероприятиях. Тяжеловато, но накапливается опыт.
Держитесь! Удачи Вам и терпения!!!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі