Користувацький вхід

Цикл уроків з теми "Національна драма. Іван Карпенко - Карий. "Сто тисяч" "

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Цикл уроків з теми „Національна драма. Творчість Івана Карпенка Карого. Трагікомедія «Сто тисяч» розроблено згідно чинної програми з українського літератури в 8 класі середньої школи за підручником: Авраменко О.М., Дмитренко Г.К.. Українська література: Підручник для 8 кл.: загальноосвіт. навч. закл. - К.: Грамота, 2008. - 384с. :іл..
Розділ „Національна драма. Творчість Івана Карпенка Карого. Трагікомедія «Сто тисяч» вивчається у ІІ семестрі 8 класу. Знання, які здобудуть учні в школі ІІ ступеню за цією темою, є фундаментом для подальшого вивчення предметів гуманітарної спрямованості основної та старшої школи (історія - «Розвиток театрального мистецтва ХІХ століття», українська література - «Творчість Івана Карпенка - Карого», 10 клас рівень стандарту, академічний та профільний рівні).
Розділ має велику виховну значущість. Матеріал, розміщені в ньому, впливає на формування громадянськості, виховання зневажливого ставлення до жадібності, підступності, прагнення до збагачення; почуття пошани до письменницької та театральної діяльності митця, засудження бездуховності як прояву зла у житті людини.
До циклу увійшло чотири уроки різних типів: комбіновані, засвоєння нових знань та формування вмінь.
Використані різні педагогічні технології: інтерактивні, критичного мислення, РВЗ (розв’язання винахідницьких задач). Основними формами роботи на уроці є колективна, парна, групова.
Види робіт над текстом та мовними засобами націлені на розвиток психологічних процесів: пам’яті, уяви, уваги, мислення і ключових компетентностей школярів.
Велика увага приділена розвитку комунікативних компетенцій. На це спрямовані вправи зі складання плану та переказу за ним, формулювання поняття, формулювання власної точки зору про явища, події, персонажі, почуття що до прочитаного, вправляння у діалогічному й монологічному мовленні.
Дібраний дидактичний матеріал сприяє формуванню пізнавальних інтересів, мотивує до вивчення предмету. На це націлені дидактичні ігри.
Здійснюється диференційований підхід до домашніх завдань: пропонується завдання обов’язкове для виконання всіма учнями та творче завдання.

Автор: 

Додуляк Світлана Володимирівна, учитель української мови та літератури

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі