Користувацький вхід

Методична розробка уроку з теми «Робота з програмою Access. Впорядкування, пошук та фільтрація даних. Створення запитів»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

У сучасних умовах великого значення набуває організація величезної всесвітньої інформації. Ефективно функціонувати в умовах інформаційного суспільства зможуть лише ті фахівці, які володітимуть необхідними знаннями для орієнтації в інформаційному просторі.
Методична розробка виконана викладачем спецдисциплін з професії «Оператор комп’ютерного набору». Урок проводився з теми: «Робота з програмою Access. Впорядкування, пошук та фільтрація даних. Створення запитів».
Урок складається з актуалізації знань, що містить опитування учнів у вигляді гри; мотивація знань, містить пояснення актуальності використання теми фільтрації, пошуку інформації та побудови запитів у базі даних; засвоєння нового матеріалу та алгоритм побудови запитів, дають змогу доступно засвоїти та зрозуміти матеріал .
Метою створення даного уроку являється покращення засвоєння, як теми в цілому, так і нового матеріалу. Учні можуть позмагатися між собою, повторюючи вивчений матеріал, що активує не тільки бажання відповідати правильно, але і першим, щоб заробити бали (тренують швидкість реакції). Протягом всього уроку діти мають можливість сприймати інформацію, як на слух, так і наочно, залучаючи зорову пам’ять
( весь урок супроводжується презентацією).
Дана методична розробка буде корисна тим, хто бажає навчитися працювати в програмі MS Access, шукати та фільтрувати інформацію , створювати запити.

Автор: 

Чмільова Наталя Сергіївна
викладач спецдисциплін з професії «Оператор комп'ютерного набору», ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі