Користувацький вхід

Останні публікації

Семінар-практикум для практичних психологів ДНЗ і ЗНЗ міста «Співпраця психологів ДНЗ і ЗНЗ з питання наступності між закладами»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


3

Наступність у роботі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів завжди була і є важливим індикатором ефективної системи освіти. Спільні зусилля практичних психологів ДНЗ і ЗНЗ спрямовані на створення єдиної системи психологічного супроводу дитини у дошкільних та загальноосвітніх закладах.
Семінар - практикум розрахований для практичних психологів дошкільних навчальних закладів і практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів з метою розширити знання практичних психологів про особливості психологічного супроводу наступності у роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку та розглянути можливості роботи з учасниками навчально-виховного процесу.

Автор: 

Толмачова Аліна Григорівна, практичний психолог Панютинської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області
Лиховоз Алла Володимирівна, практичний психолог Панютинського ДНЗ № 2 Лозівської міської ради Харківської області

Джерело: 

1. Марина Глушко Наступність у роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Семінар-практикум для практичних психологів // Психолог, 2012, № 15-16, ст. 39 – 45.
2. Адаптація дітей до навчання у школі в діяльності психологічної служби: методичні рекомендації / за наук. ред. В.Г. Панка – Електрон. дані. – Київ, Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи, 2013., ст. 35 – 48.

Додайте файл з матеріалом.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі