Користувацький вхід

Методичні вказівки та завдання за темою «Модальні дієслова та їх еквіваленти (в таблицях)» для студентів I-х курсів всіх спеціальностей ТПА ОНАХТ

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

На сьогодні в українській системі мовної освіти і в організаційному, і в змістовному аспектах відбулися значні позитивні зміни. Істотно змінився соціокультурний контекст вивченні іноземних мов. Значно зросли їхня освітня і самоосвітня функції у школах та ВНЗ, професійна значущість на ринку праці в цілому, що спричинило посилення мотивації у вивченні мов міжнародного спілкування. А саме англійська мова виступає як засіб міжнародного спілкування. Вільне та грамотне володіння англійською мовою на професійному та загально-побутовому рівні дуже важливе для студентів будь-якої спеціальності в сучасному суспільстві. Їм доводиться користуватись нею при виконанні своїх службових обов’язків в нашій країні та за кордоном, де вони повинні гідно представляти нашу країну.
Для підготовки фахівця кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста необхідні знання аспектів граматики, граматичних явищ, винятків із загальних правил, особливостей перекладу різних граматичних конструкцій на рідну мову, невідповідностей в англійській та українській мовах.
Вкрай необхідні також знання побудови та порядку слів в англійському реченні, використання допоміжних та модальних дієслів для формування стверджувальних, питальних та заперечних речень та передачі різних відтінків англійської мови у різноманітних ситуаціях.
Все це зумовило підготовку даного посібника з граматики англійської мови, який містить у собі граматичні правила у вигляді таблиць, що проілюстровано прикладами та вправи на закріплення пройденого матеріалу.

Автор: 

Пивоварова Лілія Василівна
викладач англійської мови I категорії
ТПА ОНАХТ

Джерело: 

1. Murphy R. English Grammar in Use. A self-study reference and practice book for elementary students of Eng¬lish. — Cambridge University Press, 1998.
2. Murphy R. English Grammar in Use. A self-study reference and practice book for intermediate students. —Cambridge University Press, 1994.
3. NaylorH. with Murphy R. Essential Grammar in Use. Supplementary Exercises. — Cambridge University Press,1996.
4. Seidl J. Grammar One. — Oxford University Press,1992.
5. Wakeman K. Grammar Three. Teacher's Book. — Oxford University Press,
1993.
DICTIONARIES
1. Longman Dictionary of English Language and Cul¬ture. — Longman Group Limited, 1992.
2. The Oxford Russian Dictionary. English-Russian. — Oxford-Moscow, 1999.
3. The Oxford Russian Dictionary. Russian-English. — Oxford-Moscow, 1999.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі