Користувацький вхід

Ми - діти свого народу. Традиції української кухні.Сценарій тематичного шкільного свята

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Сьогодні ми завітаємо до вітальні українських страв, згадаємо про традиції приготування українських страв. Всі надбання нашого народу мають бути з нами, переходити у спадок дітям, онукам з піснею на устах, духмяним запахом паляниці з печі. Вивчаючи історію рідного народу, його побуту, культури, ми пізнаємо кращі традиції народної кулінарії. Адже кожен із народів має свої улюблені страви, свої традиції їхнього приготування, оздоблення столу.
Українська кухня, яка створювалась впродовж віків, вирізняється багатством і оригінальністю рецептів, особливостями його втілення. На превеликий жаль, багато суто національних рецептів приготування страв були забуті або з часом зазнали суттєвих змін.
Цей матеріал допоможу активізувати роботу учнів щодо відродження українських традицій, прислів»їв, ігор, страв, пісень; розвивати світогляд учнів, допоможе навчитись готувати українські страви, запам’ятати їх рецепти; сприяти національному вихованню молоді.

Автор: 

Пономаренко Надія Миколаївна,вчитель зарубіжної літератури та української мови і літератури вищої категорії Катеринопільської ЗОШ I - III ступенів №2 Катеринопільської районної ради Черкаської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі