Користувацький вхід

Інноваційні технології освіти як умови реалізації якісної підготовки фахівців з автоматизації виробництва

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Застосування інформаційно-комунікаційних технологій навчання для підготовки фахівців з автоматизації дає можливість забезпечувати моделювання типових виробничих процесів і ситуацій, нових схем автоматизації і технічних засобів автоматизації, з якими майбутній фахівець зустрічатиметься у своїй діяльності.
При цьому вирішуються проблеми
•адаптації студентів до роботи у середовищі інтерактивних методик (підготовка до самостійної роботи, самоорганізації, творчості);
•підвищення кваліфікації майбутніх спеціалістів для роботи з сучасними засобами автоматизації, навчання спеціалізованим технологіям;
•оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів;
•розробки й апробації мультимедійних засобів унаочнення навчального матеріалу (електронні посібники, демонстраційні програми), які доповнюють традиційні методи навчання або замінюють ті з них, які є неефективними у засвоєнні знань.

Автор: 

Т.Є. Єчкалова, викладач Полтавського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій

Джерело: 

1. Якимова Л. А. Активізація навчального процесу у сучасній вищій школі: Метод. огляд / Уклад. Л. А. Якимова. — К.: ДП «Вид. дім «Персонал», 2010. — 32 с.
2. Інформаційно-комунікаційні технології як сучасний засіб навчання в освіті / Освітній портал «Класна оцінка». – Режим доступа: www.URL: http://klasnaocinka.com.ua/ru/article/informatsiino-komunikatsiini-tekhnologiyi-... – 01.02.2013 р.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі