Користувацький вхід

Трансформація моральних цінностей молоді на сучасному етапі (за матеріалами опитування студентів Коледжу КНУТД)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Метою написання даної статті є аналіз моральних проблем сучасного студента, а саме, трансформації системи моральних принципів у їх середовищі.
Актуальність обраної теми обумовлюється тим, що у нашому суспільстві на сьогодні гостро постає проблема місця і ролі моральних принципів особистості, знання етики, етикету, прояв етичної поведінки в повсякденному житті.
Кожне старше покоління скаржилося на молодь і говорило, що в їх часи люди були іншими – більш вихованими. Може й так, але сучасна молодь по-своєму унікальна і володіє певною мораллю, яка дещо відрізняється від того, що було раніше.
Сучасне покоління живе у час бурхливих змін. Швидкий потік інформації, науково-технічний прогрес — все це та багато інших чинників призводить до трансформації не тільки нашого суспільства в цілому, але й у поглядах молоді на етикет поведінки, на доброчинність, на спілкуання взагалі.
Сучасна молодь суттєво відрізняється від своїх попередників, адже розвивається у новому світі, світі, що змінив пріоритети та погляди.

Автор: 

Говоруха Наталія Володимирівна
викладач-методист з дисципліни «Етика ділового спілкування»
Коледжу Київського національного університету технологій та дизайну

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі