Користувацький вхід

Позакласний захід з біології "ХТО ЗВЕРХУ"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Анотація

Нові завдання шкільної освіти в Україні визначають нові пріоритети навчання і виховання, потребують формування ініціативної особистості, здатної до раціональної творчої праці.
На мою думку нагальною потребою сучасної системи освіти при викладанні біології є активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом впровадження нових форм та методів навчання і виховання, що забезпечують розвиток особистості кожного школяра.
Актуальність проблеми полягає в тому, що більшість учнів відрізняється об’єктивним неприйняттям біології, вважаючи її складною наукою. Тому виникає необхідність пошуку таких прийомів викладання та організації навчального процесу так, щоб в учня виникло бажання зрозуміти і вчити біологію,а не заставляти робити нецікаву справу
З метою активізації пізнавальної діяльності, я намагаюсь на кожному уроці застосовую елементи інтерактивних технологій, творчі проблемні завдання, бо саме вони ефективніше, ніж інші педагогічні технології, сприяють інтелектуальному, соціальному й духовному розвитку школяра, готовність жити й працювати в демократичному суспільстві.
Урок на тему «Різноманітність птахів» є уроком узагальнення та систематизації знань. На уроці учні (хлопці і дівчата) змагаються між собою. Дуель – шоу супроводжується слайдами презентації. Матеріал підібраний змістовний, різноманітний, яскравий, емоційно привабливий.
Вчитель біології Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.М. Гордієнко

Автор: 

Гордієнко Наталія Миколаївна, вчитель біології, Королівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівський район Київська область

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі