Користувацький вхід

Розробка бінарного уроку з математики та фізики для 9 класу «Застосування векторів до розв’язування задач з математики та фізики»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Нові завдання шкільної освіти в Україні визначають нові пріоритети навчання і виховання, потребують формування ініціативної особистості, здатної до раціональної творчої праці.
На нашу думку нагальною потребою сучасної системи освіти при викладанні математики і фізики є активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом впровадження нових форм та методів навчання і виховання, що забезпечують розвиток особистості кожного школяра.
Актуальність проблеми полягає в тому, що більшість учнів відрізняється об’єктивним неприйняттям математики, вважаючи її складною та неважливою в житті наукою. Тому виникає необхідність пошуку таких прийомів викладання та організації навчального процесу так, щоб в учня виникло бажання зрозуміти і вчити математику,а не заставляти робити нецікаву справу.
Бінарний урок з математики та фізики був розроблений та проведений з використанням інформаційних та інноваційних технологій із інтерактивними методами навчання, з використанням комп'ютерної презентації.
На уроці учні удосконалюють вміння та навички при розв’язуванні задач на додавання векторів у математичних та фізичних задачах, поглиблюють знання щодо властивостей векторів, сили електростатичної та магнітної взаємодії, закону збереження енергії, формують уміння збирати інформацію, досліджують матеріал, роблять висновки.
Використані різноманітні форми навчальної діяльності учнів: математичний батл, тестування, робота в парах та групах, розв’язування задач за малюнками, елементи випереджального навчання. Навчальну діяльність учнів організовано за методиками інтерактивного навчання з використанням стратегій: «Асоціативний кущ», «Обговорення проблеми у загальному колі», «Навчаючи – учусь».

Автор: 

Татарчук Олена Володимирівна
директор школи, вчитель математики
Солошенко Юрій Віталійович
вчитель фізики
Козелецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі