Користувацький вхід

„Впровадження інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки з урахуванням регіонального компоненту та вимог підприємств -замовників кадрів”.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Більш як 60 років Гірницьке професійно-технічне училище готує кваліфікованих робітників для підприємств міста та регіону. За багаторічну діяльність навчальний заклад змінював назву, але неодмінною лишилася вимога - забезпечення підприємств висококваліфікованими робітниками. На сьогодні проблема підготовки ініціативних, конкурентоздатних випускників професійно-технічного навчального закладу є актуальною. Адже сучасний ринок праці диктує свої умови: якість професійно-практичної підготовки кваліфікованого робітника повинна відповідати не тільки вимогам освітніх стандартів, але й потребам роботодавця, що останнім часом висувають цілу низку зауважень, які навчальний заклад не в змозі вирішити самостійно.
Основними формами співпраці із соціальними партнерами є: ознайомлення з діяльністю підприємства, екскурсії, консультації, участь запрошених фахівців підприємств та організацій у кваліфікаційній атестації випускників,, вдосконаленні навчальних планів та програм, організації виробничого навчання та виробничої практики.
Впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій в організацію та проведення професійного навчання дозволяє підвищити мотивацію учнів до навчання та будувати стабільні, партнерські стосунки з підприємствами – замовниками робітничих кадрів. Педагогічний колектив розуміє, що має працювати на випередження і швидку адаптацію випускників у виробничу сферу, а система соціального партнерства сприяє позитивним зрушенням у роботі навчального закладу і дає можливість здійснювати підготовку висококваліфікованого, конкурентоспроможного на ринку праці робітника.

Автор: 

Довгоброд Любов Василівна, викладач спецдисциплін
Гірницького професійно-технічного училища

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі