Користувацький вхід

Курсова робота "ЄВРОПЕЙСЬКА РАДА (ЄВРОПЕЙСЬКИЙ САМІТ)"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Курс «Європейський вибір України» покликаний привернути увагу до процесів європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, ознайомити з основними проблемами на цьому тернистому шляху та вже досягнутими результатами.
У контексті реформування освіти одним із пріоритетів є орієнтація на створення умов для особистості в набутті нею необхідних компетентностей, які передбачають комплекс знань, умінь, навичок, відношень, ціннісних орієнтацій, необхідних для активного життя в сучасному суспільстві та світі. У цьому плані став у нагоді досвід європейських країн, які сьогодні розробляють власні навчальні програми та створюють підручники, керуючись принципом компетентнісно-орієнтованого підходу до побудови їх змісту та методичного супроводу.
У курсі «Європейський вибір України» значна увага приділяється історії євроінтеграції, а також процесам поглиблення і розширення європейського будівництва, інституційному устрою ЄС, проблемам сьогодення та майбутнього Союзу.

Автор: 

Хомуха Ірина Геннадіївна, завідувач філії, викладач філологічних дисциплін, І категорія, Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький навчально-виробничий центр",

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі