Користувацький вхід

Друга світова війна в європейській поезії. Константи Галчинський «Пісня про солдатів з Вестерплатте», Альфред Марґул-Шпербер «Про назву концтабору Бухенвальд», Булат Окуджава «До побачення, хлопчики…»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Презентація «Друга світова війна в європейській поезії. Константи Галчинський «Пісня про солдатів з Вестерплатте», Альфред Марґул-Шпербер «Про назву концтабору Бухенвальд», Булат Окуджава «До побачення, хлопчики…»» з зарубіжної літератури для 7 класу складається з 16 слайдів, на яких демонструються: портретна галерея поетів, запитання до прочитаних поезій, словник незрозумілих слів, які зустрічаються в поезіях.
Матеріали допоможуть учителеві чітко побудувати свій урок та з легкістю підготуватись і провести заняття на належному рівні. Представлена робота може бути використана під час уроків зарубіжної літератури у 7 класі.

Автор: 

Трунденко Інна Петрівна, завідувач РМК при відділі освіти Маньківської РДА, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Крачківської ЗОШ І-ІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі