Користувацький вхід

"Формування еколого-естетичних компетенцій особистості в умовах експериментально-дослідної роботи КПНЗ ЦДЮТ "Сонях"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Методична розробка розкриває впровадження досвіду роботи КПНЗ ЦДЮТ "Сонях" під час проведення експерименту на тему: «Соціокультурна діяльність як чинник формування життєво компетентної особистості в ПНЗ».
У досвіді роботи визначено сутність естетико-екологічного навчання та виховання, що полягає у формуванні в дітей уявлень про природу як естетичну цінність і про себе особисто як частину універсальної природної цілісності; готовності особистості до самостійного вибору на користь духовності, творчості, здоров’я, гармонії; потреби в творчій діяльності по втіленню естетико- екологічного ідеалу в практику взаємодії з навколишнім світом. Провідна ідея досвіду роботи – формування еколого-естетичних компетенцій особистості в умовах ЦДЮТ «Сонях».Представлена технологія впровадження досвіду ,у якому одним з головних завдань діяльності центру є органічне поєднання двох напрямків – екологічного та естетичного у навчально-виховному процесі. Саме цей принцип закладений у роботі всіх гуртків і творчих об’єднань. Створена досить широка і багатогранна структура навчально-виховних об’єднань, у діяльності яких безпосередньо враховуються інтереси та потреби вихованців.

Автор: 

Даценко Тетяна Юріївна - методист еколого-натуралістичного напряму Комунального позашкільного навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості "Сонях"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі