Користувацький вхід

Останні публікації

Методичний посібник з економічного виховання дошкільників «Маленькі таємниці великої економіки»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

У цьому посібнику розглядаються питання виховання у дошкільників економічної свідомості відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.

Мета:

♦ Сприяти засвоєнню дітьми елементарних еко¬номічних понять, набуттю дошкільниками нави¬чок економічно доцільної поведінки і, як наслідок, формуванню первинного економічного досвіду.
♦ Виховувати бережливе, відповідальне і свідоме ставлення до довкілля, пошану до людей, які працюють і заробляють гроші.
♦ Заохочувати до проявів творчості, пошуку найраціональніших способів розв'язання простих економічних ситуацій.
Основним складовим елементом економічної освіти та економічного виховання є формування в дошкільному віці поважного відношення до праці оточуючих людей та її результатів. Дитина з перших своїх кроків повинна усвідомлювати, що всі оточуючі її – матеріальні та духовні цінності, створені працею багатьох людей, які витрачали великі зусилля на благо всього суспільства.
В роботі з дітьми щодо економічної освіти формуємо лише передумови економічної освіти. Складність економічних законів та категорій, на яких будується зміст економічної освіти, віддаленість дітей від сфери продуктивної праці. Вікові можливості дошкільників потребують обережності при доборі, як змісту, так методів економічної освіти змалку.
Даний посібник містить теоретичні, методичні та практичні матеріали, заняття, ігри, конкретні завдання, способи їх розв’язання, зв'язок з іншими видами дитячої діяльності; передбачає всебічний (економічний, трудовий, моральний, естетичний, екологічний) розвиток дитини.
Рекомендовано для педагогів та батьків у роботі з дітьми дошкільного віку з метою формування та збагачення у них первинного економічного досвіду

Автор: 

Дронь Ольга Петрівна
вихователь
Пархомівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Пархомівської сільської ради Краснокутського району
Харківської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі