Користувацький вхід

Методична розробка бінарного уроку з іноземної мови й екології «Категорія «забруднення». Основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища. Види забруднення та їх вплив на компоненти природи, живі організми»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Мета: розкрити суть поняття «забруднення»; поширити знання учнів про основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища в Україні; розглянути види забруднень та їх вплив на компонент природи, живі організми та здоров’я людини;розвивати навички роботи у групі; розвивати соціокультурну, інформаційну, мовленнєву компетенції учнів; розвивати логічне та критичне мислення учнів; стимулювати бажання дітей спілкуватися, висловлювати думки на англійській мові; вдосконалювати вміння працювати з джерелами додаткової інформації; виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища; довести, що збереження навколишнього середовища залежить від конкретної людини.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Вид уроку: урок-дослідження
Базові поняття і терміни: категорія «забруднення», види забруднень, забруднення атмосфери, кислотні дощі, парниковий ефект, озонова діра, аерозолі,забруднення води, забруднення грунтів, пестициди.
Міжпредметні зв’язки: екологія, біологія, хімія, медицина, англійська мова, література
Обладанання і матеріали: вислови видатних людей про взаємодію людини і природи, вірш В.Г. Девіса «Дозвілля» на українській і англійській мовах, матеріали до виставки «СМІТИ! … ЯКЩО ХОЧЕШ ТАК ЖИТИ», навчальні відео «Environmental Pollution. Part 1» та «Environmental Pollution. Part 2», учнівські презентації «Забруднення атмосферного повітря та вплив на здоров’я людини», «Забруднення води та її наслідки», «Забруднення грунтів», «Acid Rains», «The Greenhouse Effect», екологічний графічний диктант з бланком відповіді, вправи «Matching Exercise» і «Gapped Text», аркуш самоконтролю, яблуко, тарілка, ніж,ноутбук, проектор.

Автор: 

Маліцька Наталія Миколаївна
викладач іноземної мови
Панькевич Ірина Сергіївна
викладач хімії та біології
ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей»

Джерело: 

1. Безручкова С.В. Екологія. 11 клас:Розробки уроків.-Х.: «Ранок». 2011
2. Карп’юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 11 класу загальноосвітніх закладів. Рівень стандарту.-Тернопіль: «ЛібраТерра», 2017
3. Карп’юк О.Д. Англійська мова: Робочий зошит. Рівень стандарту.-Тернопіль: «ЛібраТерра», 2017
4. Відеофрагмент 1 «Environmental Pollution» https://www.youtube.com/watch?v=tmhiglxga-4
5. Відеофрагмент2 «Man by Steve Cutts. Environmental Pollution»
6. Презентація «Acid Rains». https://ppt4web.ru/anglijjskijj-jazyk/acid-rains.html
7. Презентація «The Greenhouse Effect»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі