Користувацький вхід

Останні публікації

Сприймання нового матеріалу. Звукосполучення [йі], його артикуляція, вимова та позначення буквою «ї» (Ї, ї). Читання буквосполучень з буквою «ї». Письмо малої букви ї та з’єднань з нею. Робота над вимовою і написанням слів Україна, українська, Київ, їжак.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Відкритий урок з української мови за програмою освітнього проекту «На крилах успіху», що реалізується в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня. На уроці вчитель ознайомлює учнів з буквами «Ї», «і» та звукосполученням [йі], яке вони позначають, розвиває артикуляційно-слухові відчуття; продовжує роботу над звуко-буквенним аналізом слів; формує у дітей виразність читання, розвиває зв’язне мовлення учнів, збагачує їхній словниковий запас; повторює правила вживання великої букви; виховує інтерес до читання та любов до праці.
Учитель запропонув учням переглянути уривок «пісочної» казки: та картину Перова «Трійка» для обговорення прав та обов`язків дитини.

Автор: 

Коломенська Любов Василівна, учитель початкових класів Олешківської гімназії Олешківської районної ради Херсонської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі