Користувацький вхід

Конспект заняття "Екскурсія до зоопарку"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Тема уроку: Екскурсія до зоопарку
Мета: вдосконалювати навички діалогічного мовлення, практикувати вживання ЛО в усній формі; розвивати пам’ять, увагу, фонематичний слух; виховувати дбайливе ставлення до живої природи.
Обладнання: тематичні зображення тварин, м’ячик.
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання.
Teacher: – Good morning, children! – (Good morning)
Nice to see you! – (Nice to see you)
How are you? – (I’m fine, thank you. Not bad.)
2. Фонетична зарядка.
Дітки, а тепер давайте зробимо зарядку для нашого язичка та наших губок. Уявіть собі, що ми хочемо задмухати свічку. Для цього нам потрібно поставити губки в трубочку і сказати тричі [ w;w; w;].Молодці, а тепер такі слова давайте повторимо тричі: winter, what.
[t; t; t;] A тепер давайте згадаємо як цокає англійський годинник: tick-tock. (3 )[s; s; s;] Дітки, а тепер давайте вимовимо звук [s], який подібний до українського звуку [с] Діти повторюють тричі [s;s;s]. Молодці, а тепер давайте,повторимо за мною такі слова; summer ( 3); spring (3):
ІІ. Основна частина.
1. Активізація пісні What is your name? (співаємо)
2. Гра ”Guess the name”. (метод асоціативного запам’ятовування)
T: – Зараз я запрошую вас на прогулянку в зоопарк, де ми зможемо побачити багато цікавих тварин. Здохадайтесь хто вони. (вчитель рухами показує тварин, діти повторюють, при цьому називають, що це за тварина українською мовою)
T: –What’s this?
Pupils: It’s lion. (lion lion lion lion lion - супроводжується рухами)
(Учитель розміщує на дошці малюнки з названими тваринами – хорова робота).
Lion, elephant, tiger, crocodile, giraffe, camel, monkey.
3. Гра ”Missing animals”.
(Учитель забирає 1-2 малюнки з дошки. Учні повинні назвати «зниклих» тварин).
T: – Now, children, look. Some animals are missing. Let’s help the zookeeper to find them.
4. Гра ”Покажи тваринку?”
Один учень виходить і показує раніше вивченими рухами тваринку, хто перший вгадає – виходить показувати тваринку наступним. Під час цього проводимо колективно-хорову роботу.
5. Відео-Фізкультхвилинка.
6 . Гра “Roll a ball “
Мета гри: (розучування лексично- граматичної структури is it a?)
Вчитель і діти сідають у коло. Педагог звертається до дітей.
Дітки я зараз вам буду котити м’ячик і говорити „Чи це? Is it a?” а ви котіть м’ячик мені і повторюйте: “ Is it a …”
Гра продовжується до тих пір, доки всі діти не повторять структуру.
6. Робота в парах. ”Ask the zookeeper”.
В нашому зоопарку багато цікавих тварин. Частина учнів буде відвідувачами зоопарку, інші – працівниками, що доглядають за тваринами і добре їх знають, а тому можуть відповісти на запитання про них.
P1: – Is it a lion? P2: – No, it isn’t. it isn’t a lion.
P1: – Is it a camel? P2: – Yes it is.
P1: – And what’s this? P2: – It’s a bear.
7. Перегляд відео, під час перегляду якого, діти мають знайти захованих тваринок і назвати їх.
8. Гра з м’ячем
Діти стають в коло, по-черзі кидають один одному м’ячик, називаючи слова для перекладу на англійську мову.
9. Гра «Розфарбуй»
Вчитель називає тваринку англійською мовою, а діти мають знайти її в зошиті і зафарбувати.
10.Гра «Тварині чи ні»
Мета: активізація лексики з різних тем.
Гра проводиться з м’ячем. Учитель кидає м’яча учневі, називаючи певне слово. Якщо слово означає тваринку т, дитина ловить м’яча, якщо ж ні – відкидає його.
ІІІ. Підсумок заняття.
Яких тварин ми сьогодні зустріли в зоопарку?

Автор: 

Тарасюк А.Е.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі